Monitoring Szkoły
 
Dlaczego warto zakupić monitoring szkoły i przedszkola?
Coraz częściej do przemocy fizycznej i kradzieży rzeczy dochodzi na terenie szkolnym – wynika z licznych raportów i doniesień medialnych. Specjalizujemy się w sprzedaży innowacyjnych systemów monitoringu szkół, które zabezpieczą zarówno publiczne jak i prywatne instytucje. Nasze systemy zapewniają bezpieczeństwo i ochronę uczniom zarówno tym starszym, jak i najmłodszym.
 
Pomożemy w stworzeniu idealnego monitoringu dla Twojej placówki opiekuńczo-wychowawczej
Niezależnie od rozmiaru obiektu nasza firma zaproponuje rozwiązanie pozwalające na jego skuteczne monitorowanie. Posiadamy w swojej ofercie niezawodne systemy monitoringu gwarantujące bezpieczeństwo osób i mienia. Nasi eksperci pomogą dobrać systemy monitoringu w najwyższych standardach w atrakcyjnej ofercie dla przedszkoli, szkół i żłobków.
 
Monitoring szkoły podstawowej/gimnazjum
Monitoring szkoły w szkołach powinien obejmować korytarze, klasy, schody oraz miejsca, do których uczeń nie powinien mieć dostępu. Obserwacja wyżej wymienionych obszarów ochrania placówkę przed aktami wandalizmu. System monitoringu w naszej ofercie chroni uczniów w czasie zajęć, natomiast po godzinach nauki pomaga w całodobowej kontroli budynku.
 
Monitoring szkół wyższych
Wielokondygnacyjne budynki uczelni wymagają użycia zaawansowanej technologii do zabezpieczenia i ochrony studentów, nauczycieli oraz osób odwiedzających. Systemy kamer, które oferujemy w sprzedaży, gwarantują całodobowe nadzorowanie, najbardziej uczęszczanych miejsc na terenie budynku m.in. korytarzy, bufetu, parkingu, sal wykładowych i innych części wymagających monitorowania. W ofercie posiadamy również rozwiązania systemów kontroli dostępu, które przeznaczone są do ochrony wybranych miejsc przed dostępem osób nieupoważnionych.
 

Skontaktuj się z naszym konsultantem,
aby zlecić wycenę monitoringu, korzystając z prostego formularza.
 
Wycena najczęściej dokonywana jest bez konieczności wizyty naszego pracownika.
Przed wysłaniem oferty telefonicznie uzgadniamy szczegóły instalacji monitoringu.
 
Wycena jest oczywiście bezpłatna i niezobowiązująca.